Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!

Join the forum, it's quick and easy

Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!
Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Selina Kyle lakása

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Selina Kyle  lakása - Page 2 Empty Selina Kyle lakása

Témanyitás by Selina Kyle 2016-12-15, 19:57

First topic message reminder :

Selina lakása Gotham City "középkategóriájához" tartozik, pont olyan messze van a szegénynegyedtől mint amennyire messze a belváros híres irodakomplexumaitól. Egy négy emeletes épület legfelső szintjén található, külön kijárattal a tetőre, aminek stratégiai jelentősége is van. Bár Selina szinte bármit meg tud szerezni, amit csak meg akar, nem él nagy lábon. Mindent beszerezett, ami a kényelméhez szükséges lehet és elvétve rá lehet bukkanni egy-két műkincsre is. 
Selina Kyle
Selina Kyle
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Dec. 14.

Karakterlap
Foglalkozás:
Alias: Macskanő
Csoport:

Vissza az elejére Go down


Selina Kyle  lakása - Page 2 Empty Re: Selina Kyle lakása

Témanyitás by Selina Kyle 2017-02-17, 09:38

Még mindig nem tudom, hogy Harleen, hogyan bírja ezt az egészet ép idegekkel, én láttam már egy-két dolgot, de még én is beleőrültem volna. Az álnév kérdése mosolyt csalt az arcomra, még nem igazán gondolkodtam el rajta. Az újságok már írtak rólam párszor, de még senki nem "nevezett el". A macskás név nekem is tetszik, legtöbbször ha cikkeznek rólam, akkor a macskaügyesség szó mindig előkerül. Még egy-két nagyobb balhé és kénytelenek lesznek valami hangzatosat kitalálni az újságírók. 
Ha minden jól megy a következő akciómra úgyis felfigyelnek, még mindig lehetek Bruce Wayne személyi asszisztense. Ezzel a gondolattal, az ágyamon ülve magam elé veszem a laptopom és rákeresek Mr. Wayne-re. A szokásos sztorit találom, fiatalon árva felnőttként playboy. Lehet, hogy nem is fog ártani neki, ha egy kicsit felkavarom az állóvizet körülötte. 
A keresgélésem után hamar álomba merülök és viszonylag nyugodtan alszok ahhoz képest, hogy mire készülök holnap. Gyémántot lopni egy dolog, beszambázni a rendőrségre információért egy kicsit más kategória, így tuti, hogy lesznek rendőrök a helyszínen, remélem Harleen figyelemelterelése majd összejön. Macskaügyesség ide vagy oda, a cella rácsi közöttnem férnék ki, bár még soha nem is próbáltam. 


Másnap reggel izgatottan ébredek, kíváncsi vagyok mit hoz a mai nap. Kimegyek a konyhába kávét főzök és nekiállok reggelit készíteni, mindkettőnknek jót fog tenni ha lesz valami a gyomrunkban indulás előtt. Nem tudom, hogy Harleen egy alapos alvás után is jó ötletnek találja-e, hogy így szerezzünk információt rendőrségtől. 
Selina Kyle
Selina Kyle
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Dec. 14.

Karakterlap
Foglalkozás:
Alias: Macskanő
Csoport:

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.