Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!

Join the forum, it's quick and easy

Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!
Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Benthan - Britannia

2 posters

Go down

Benthan - Britannia Empty Benthan - Britannia

Témanyitás by Bruce Wayne 2018-01-13, 10:20

Egy festői kisváros az angol-skót határon. Nyugodt környezete, üde levegője miatt ideális üdülőhely.
Bruce Wayne
Bruce Wayne
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 14
Hírnév : 1
Csatlakozott : 2016. Dec. 21.
Életkor : 36
Tartózkodási hely : Gotham City

Karakterlap
Foglalkozás: Iparmágnás/Bűnüldöző
Alias: Batman
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Benthan - Britannia Empty Re: Benthan - Britannia

Témanyitás by John Constantine 2018-01-13, 10:56

\\ Előző poszt: Egyéb helyszínek\ Játékosok lakhelyei\ A Rejtélyek háza\\

Akkor foglaljuk össze, hogy mi történt, mert még most is keresem az államat a ma reggel eseményei után.
Jó szokásomhoz híven tizenegy előtt ki sem másztam az ágyból, de a zuhany alatt egy szép nagy ébresztőt kaptam. Egy fejfájás képében, ami akkorát ütött, mintha motorfűrésszel szeletelnék az agyamat. Érzéstelenítés nélkül. Aztán rám tört egy látomás néhány ismert és ismeretlen személyről, amit jó adag aszpirin és még nagyobb dózisú whiskey segítségével próbáltam tompítani.
Tudtommal a fejfájáscsillapító töménnyel nem okoz hallucinációkat. Ha igen, akkor csak nem vagyok olyan tapasztalt önpusztítás terén, mint gondoltam, de spongyát rá. Senki nem lehet tökéletes. Ez rám pedig hatványozottan igaz.
Ahogy kiléptem a házból az óhaza egyik festői kis falvacskájában találtam magamat. Többször is megpróbáltam visszamenni a házba és újra kinézni, hátha elmúlik a dolog, de úgy tűnik itt ragadtam. Tekintve, hogy a Malom New Jersey legjerseyibb részében van, ez a dolog három dolgot jelenthet:
1. Johnnie fiú végre totál becsavarodott a sok démontól, cigitől és nem utolsósorban piától
2. Valaki fogta a házat és nemes egyszerűséggel haza toloncolt
3. Akárki is költöztetett (ideiglenesen) haza, úgy gondolja, hogy van itt valami munkám.
- Még jó, hogy kiváltottam a munkavállalói vízumot. - dohogok két slukk között
Nagy eséllyel hiába használnék tértorzító mágia arra, hogy leléceljek. Valaki ide hozott és nem igazán szeretné, hogy elmenjek innen.
Szóval azt hiszem ideje lesz felkeresnem a helyi kocsmát. Sir Walter Scott úgy is azt mondta, hogy minden nagy kaland egy fogadóban indul. A legtöbb kockadobáló fantasykedvelő (milyen szép kifejezés az élettelen kockára, csak hogy adjunk a polkorrektségnek)serény egyetértését fejezné ki ha egy légtérben lennénk.
Ahogy bolyongok a városban egyre több ismerős dolgot látok meg. Egy hatvanas évekből itt maradt rendőrségi fülke, néhány szobor, egy kórház.
Az alkoholtól, aszpirintól és nikotintól andalító tompaságba burkolt agyam szép lassan összerakja a képet: Abba a kisvárosba kerültem, ahova Jasont hurcibáltam majd fél napi baktatás és stoppolás végállomásaként.
Hogy tökéletes legyen a kép a felkelő szél egy újságpapírt fúj az arcomban. Egy kicsit szedem le a kósza sajtóterméket a képemről és dühösen nekiállok összegyűrni, amikor a szemem fent akad valamin.
A nevem áll a címlapom, a cikk szövege pedig égbekiáltó zagyvaságokkal van teli. Legalábbis első ránézésre.
A másodikra már látom, hogy szanszkrít, görög, latin és skandináv írásjelekből álló szavak követik egymást.
Azt hiszem, hogy tényleg ideje lenne beülni egy kocsmába rejtvényt fejteni....
John Constantine
John Constantine
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 45
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Dec. 17.
Életkor : 41

Karakterlap
Foglalkozás: Okkult nyomozó
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.