Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!

Join the forum, it's quick and easy

Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!
Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gotham City utcái

+4
Barry Allen
Greg Saunders
Lois Lane
Eric Needham
8 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Gotham City utcái - Page 3 Empty Gotham City utcái

Témanyitás by Eric Needham 2016-06-28, 09:56

First topic message reminder :

Ma este egy újabb fénykép érkezett a szokásos fekete borítékban. A kép hátulján a pasas neve, és címe mellett még a bűnlajstromát is részletezték, bár ezúttal nem lett volna rá szükség. Victor Attic, ismert drogdíler, és akkora balfék, hogy azt még az újságok is megírták ma reggel. Valamit viszont jól csinálhatott, hisz a kapcsolatai révén ismét szabadlábon van, annak ellenére, hogy véletlenül arra forgató TV stáb vette fel munka közben. Majd elcsevegek vele erről, mielőtt kidobom a tizedikről.

A gotham-i közlekedés egy katasztrófa, még így is, hogy a metrón kell utaznom. Muszáj lesz kitalálnom erre valamit idővel, elvégre miféle szuperhős az, aki tömegközlekedéssel megy dolgozni? Legalább most már van annyi eszem, hogy civilben szálljak fel, és csak a hátizsákomban vigyem magammal a jelmezt. Semmi kedvem megismételni azt a múltkorit...
"Anyu,anyu! Nézd, a bácsi Batman!"
A hideg kiráz, ha ha csak rágondolok. Vagy lehet csak fázom, mert egy kuka mögött vetkőztem gatyára? Pár perc kapkodás után viszont végre már Fekete póknak öltözve kezdhetek bele a mai esti kliens falának megmászásába. Nem tart sokáig felérnem, ott pedig mosolyogva nyugtázom, hogy mint a legtöbben ebben a hőségben, ő is nyitott ablaknál alszik. Na igen, mi oka lenne bárkinek ilyen magasan arra, hogy féljen tőle, hogy valaki itt mászna be?
-Mr.Attic. Szép jó reggelt. Estét...mindegy...
Talán még kellemes is lehet egy pillanatig, ahogy a homlokához nyomon a hűs, sima csövét a pisztolyomnak, de van egy sejtésem, hogy ez hamar átcsap majd valami másba.
-Lenne pár kérdésem. Remélem nem baj?
Eric Needham
Eric Needham
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Jun. 24.

Karakterlap
Foglalkozás:
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down


Gotham City utcái - Page 3 Empty Re: Gotham City utcái

Témanyitás by John Evens 2016-12-24, 22:32

A törekvésem sikeresnek bizonyúlt, sikerült elkapnom a máját és jól megszorítani azt. Közben a nagyfiú fokozza az ütései mértékét és mondanom sem kell, nem semmi box zsákot csinált belőlem a pasas. Ráadásul a vére a sebéből is egyre intenzívebben ömlött és a szájából is, ami egyre inkább kezdte tönkretenni a karomat, ami úgy fájt, hogy azt hittem, majd le szakad. de áltam a sarat, hiába hatott úgy a vére, mintha kriptonit lenne. Katona vagyok, és kemény kiképzést kaptam, el kell tudnom viselni a nagy fájdalmakat is, bár ez már erősen a határokat feszegette...
Már-már csaknem az eszméletemet is elvesztem, mikor elgördült egy lövés, mely fejbe találta Hulk 2.0-t. Ennek köszönhetően a szorítása is egyre gyengébb lett, míg teljesen erejét nem vesztette.
Pillanatokkal késöbb, sikerül újra annyira észnél lennem, hogy eredeti elgondolásom szerint cselekedjem, és még bebiztosítva magunkat szegycsonton ütöm jó erősen, melynek köszönhetően sikerül még falba is döngölnöm, s a mája meg a bal kezemben maradt. Azonban nem tartottam igényt a Drogfüggő májára, így gyorsan elhajítottam azt a torzszülött írányába. S míg a karom elkezd regenerálódni, csak eközben kezdek igazán rádöbbenni, hogy mindennek nem is olyan kevés szemtanúja is volt...
Akik láthatóan nagy újongással fogadták a kis csapatunk sikeres munkásságát is. S ezen pillanatokban, a közelben rendőri szírénák hangja is felcsendült, akik hallhatóan egyre közelebb érnek...
~ Remek, ez egy nehéz este volt, most semmi kedvem bíbelődni a hatóságokkal is. Lehet hogy katona vagyok, de ezt nem lenne könnyű megmagyarázni jelen helyzetben...~
Futott át a gondolat a fejemben, közben a Cowboy barátunk is röviden elköszönt, s pillanatokkal később a hölgyemény is. így hát maradtam én, aki szintén nem akartam ezuttal maradni. Ezért újra felgyorsultam szuper sebességre és a pár sarokkal odébb parkoló automhoz futottam, úgy, hogy a közelben bámészkodók se tudják kivenni, merre mentem.
Mikor a kocsimhoz értem, szerencsére a környék itt épp csendes volt. Ezt kihasználva beszálltam a volán mögé és gyorsan el is hajtottam.
Viszont mielött eleget tettem volna eredeti célom teljesítésének, felkerestem egy ruha szalont és vásároltam új ruhákat, hogy tisztességesen nézhesek ki ismét, és ne úgy mint egy csatatérről menekült szerencsétlen. Nem sokkal késöbb végre célt értem és a tábornok családjának átadtam az üdvözlést és a küldött csomagot is. Némi társalgás után, vissza is indultam a kocsimhoz és megkezdtem utamat Metropolis felé, elhagyva Gotham sötét utcáit...
John Evens
John Evens
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 21
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2011. Dec. 07.
Életkor : 33
Tartózkodási hely : Metropolis/S amerre a szükség hozza...

Karakterlap
Foglalkozás:
Alias:
Csoport:

http://swnewworld.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.