Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!

Join the forum, it's quick and easy

Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!
Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Az Egyetem előtti park

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Az Egyetem előtti park - Page 2 Empty Az Egyetem előtti park

Témanyitás by Lois Lane 2016-08-02, 22:25

First topic message reminder :

Ebbe a parkba járnak ki a diákok szünetekben, tartanak itt sulis piknikeket, koncerteket és minden mást, amire a diákok igényt tartanak.
Lois Lane
Lois Lane
Admin

Hozzászólások száma : 283
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2011. Dec. 03.
Életkor : 38
Tartózkodási hely : Metropolis

Karakterlap
Foglalkozás: oknyomozó riporter
Alias:
Csoport:

https://metropolis.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down


Az Egyetem előtti park - Page 2 Empty Re: Az Egyetem előtti park

Témanyitás by Chloe Sullivan 2017-01-06, 07:25

Út közben próbálod felfogni a látottak, egyrészt, hogy minél pontosabb  leírást tudj majd közölni a cikkedben, másrészt, próbálsz rájönni, hogy mi is történhetett. Elég kavarodott a helyzet, több helyen fél- vagy teljesen ájult emberek. Mindenki egy kicsit meg van zavarodva. Egy-két rendőr és mentős is ki van ütve, még nem egészen tisztultak le a dolgok. Azonban nagyon úgy néz ki, hogy Cat-nek legalább abban igaza van, hogy az esemény jelentős része már lezajlott. Ha mázlid van viszont megtudsz valami olyan információt, ami a legfőbb riválisod fülébe nem jutott el. Bár Cat nagy valószínűséggel ott volt a történések epicentrumában, előfordulhat, hogy a lényeg pont ezért elkerülte a figyelmét. 
Miközben Jimmy-vel haladsz a tanszék épülete felé valami elsuhan mellettetek hihetetlen sebességgel, nem is látsz semmit inkább csak a "menetszél" csap meg, mintha valaki nagyjából fénysebességgel közlekedne és valljuk be őszintén, hány olyan ember van a világon aki képes ilyesmire? Persze ha patadobogást hallasz, nem kell feltétlenül lóra gondolni, lehet az zebra is. 
- Húúú érezted? - kérdezi Jimmy. - Szerintem lehet, hogy éppen a Maszat száguldott el itt mellettünk. - mondja vigyorogva és gyorsan maga elé kapja a fényképezőjét, hátha tud lőni egy-két jó képet. Lehet, hogy igaza van és akkor már rá is jöttél min dolgozik olyan hevesen Chloe. Nincs más hátra mint előre, jobb ha megnézed milyen állapotok uralkodnak az épületben, persze lehet, hogy a testi épséged kockáztatása nélkül ez nem fog menni. 




// A következő poszt mehet az Előadótermekhez. Ja és írok közben egy privát üzit Smile //
Chloe Sullivan
Chloe Sullivan
2. szint
2. szint

Hozzászólások száma : 82
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2013. Apr. 05.
Tartózkodási hely : Metropolis

Karakterlap
Foglalkozás: újságíró
Alias: Watchtower
Csoport:

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.