Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!

Join the forum, it's quick and easy

Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!
Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Central City Kikötő

2 posters

Go down

Central City Kikötő Empty Central City Kikötő

Témanyitás by Slade Wilson 2017-01-07, 12:31

Central City kikötője. A Gotham-i dokkokkal ellentétben, ezt nem használják kétes ügyletek lebonyolítására... többnyire.
Slade Wilson
Slade Wilson
3. szint
3. szint

Hozzászólások száma : 150
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Dec. 14.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias: Deathstroke
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Jules Barnes 2017-01-07, 14:08

Az elmúlt napokban akkora pangás volt a dark weben munkaügyben, hogy más olyan bűnözői szerveződések oldalait kezdtem el nézegetni, ahol a a Flash ellen szövetkeztek a szabadúszók.
Nem mondom merészek. Én még a képességeimmel felvértezve is meggondolnám, hogy nekimenjek-e ennek a szélsebes gyalogkakukknak, ők meg szimpla emberekként akarják eltenni láb aló.
Az THOR-on keresztül érkező e-mail és annak rövid, de velős tartalma felkeltette az érdeklődésemet. Bár fennáll a gyanú, hogy Eiling tábornok akar visszaszerezni a seregnek, de egy próbát megér. A pénz mindig jól jön és nem fog ártani, ha leverem a rozsdát magamról.
Olyan időpontot jelölök meg a válaszlevélben, ami lehetővé teszi, hogy a találkozó előtt fel tudjam deríteni a terepet, majd elvégzem a személyes tisztasággal kapcsolatos feladataimat, felkapom az öltönyt és elindulok otthonról.
A tömegközlekedés utasai között elvegyülve közelítem meg a találkozó vélt helyét, ami jelen pillanatban még használatban van.
A munkások ki és be rakodnak a hajókba, üzemanyagot töltenek és hasonlók.
Próbálok feltűnésmentesen körbenézni. Ha valaki megkérdezi, hogy kit keresek, akkor azt válaszolom, hogy a kikötő logisztikusához jöttem megbeszélni egy megbízást és az irodáját keresem.
Miközben bejárom a mólót felmérem, hogy hova bújhat el egy rohamosztag és milyen magaslatok alkalmasak arra, hogy orvlövészeket telepítsenek.
Ha ezzel végeztem, akkor elmegyek a legközelebbi Big Belly Burgerbe. Ott ki tudom várni, hogy eljöjjön az esti időpont és még vacsorát is tudok venni.
A megbeszélt időpont előtt negyed órával elindulok, hogy pontos legyek. A fegyveremet készenlétbe tartva, a felderített búvóhelyekre figyelve közelítem meg a találkozó helyszínét. Az első gyanús jelre kereket oldok, ha úgy hozza a szükség.
Jules Barnes
Jules Barnes
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2017. Jan. 02.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Slade Wilson 2017-01-08, 12:46

Sikeresen megérkezel a Kikötőbe, felderítésed során semmi gyanúsat nem látsz. A gyorsétterembe tett kitérőd után a megbeszélt időpontban visszamész, azonban senki nem vár. Lehet, hogy tesztelnek? Azonban nem sokat kell várnod, mire valami hideget érzel a tarkódon. Észre sem vetted, hogy valaki mögéd lopózott, pedig katona voltál, ráadásul különleges egység. Akárki is ez a fickó, jó lehet. Egy férfias hang szólal meg mögüled.
- Kihez jöttél? - kérdezi rideg hangon.
Valami jelszó kell ide, vagy mi? Erről nem szóltak neked semmit az e-mailben. Akárhogy is, valahogy bizonyítanod kell neki, hogy te vagy Jules Barnes, akit a Dark Web-en keresztül felkeresett ma reggel, már ha ő keresett fel. De ha szerencséd van, kapcsolatban állhat a megbízóddal, ha nem is ő maga az, azonban, lehet csapda is. De, mivel lézerek még nem céloztak rád, valószínűleg Eiling-hoz semmi köze. De így is okosnak kell lenned, ha nem akarsz a halakkal aludni.
Slade Wilson
Slade Wilson
3. szint
3. szint

Hozzászólások száma : 150
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Dec. 14.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias: Deathstroke
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Jules Barnes 2017-01-08, 19:47

Sötétben kicsit másképp fest a terep, így extra óvatossággal kezelem a helyzetet. Láthatóan a sereg sehol sem bújt meg, ami enyhíti a rejtélyes e-mailel kapcsolatos feszültségemet.
Eiling dörzsölt csóka és a legtöbb tábornokkal ellentétben nem technofób. Ez és az a tény, hogy nem veti meg a piszkos módszerek alkalmazását, eléggé paranoiddá tud tenni egy olyan embert, aki nem akarja, hogy a nyomára leljen.
Óvatoson közelítek a találkozó színhelyére, ügyelve arra, hogy mindig fedezékben legyek. Attól, hogy a sereg nincs itt, még nincs okom slamposnak lenni.
A megbeszélt helyen várakozok, de az idő lassan telik. Vagy szórakoznak velem, vagy késik a megbízó. Az első esetben nincs mit aggódni, én is felmérném annak a jellemét, akivel megöletni akarok valakit. A második esetben pedig a megbízás komolysága veszik el, így nem lesz rendszeres ügyfelem a tag.
A gondolataimba túlságosan belemerültem és nem figyeltem a környezet neszeire. Ennek ékes bizonyítéka, hogy a tarkómon éppen valami hideget és fémeset érzek.
Ennyit a slamposságról....
Akárki is lopódzott a hátam mögé már nem kevés tapasztalattal bír. Általában nem jó ötlet valakihez hátulról fegyvert nyomni, mert egy hirtelen fordulással könnyedén le lehet fegyverezni a tagot. De ez itt a tarkómat célozta. Azzal már kicsit több probléma van. Nem beszélve arról, hogy ha elbénázod akkor a tarkódra is nő egy újabb száj.
A fickó biztos nem biztonsági őr, mert nem szólított fel semmire, hanem egyből fegyverrel fenyeget.
- Nyugalom testvér! - mondom neki a leglazább hangomon, miközben felemelem a kezem - Túl sokat nem tudnál kiloccsantani innen.
Próbálom húzni az időt és előkészíteni egy esetleges lefegyverzést. A karok felemelése is ezt szolgálja. Ha a tag túlságosan keménykedik, akkor először megrettenést színlelve szólok hozzá, hogy eltereljem a figyelmét, majd hátrafordulás közben a karommal elsöpröm a fegyvert a tarkómtól és a hónaljam alá fogom az alkarját. Ha szükséges képen is vágom.
- JB vagyok. - hivatkozok a Dark Weben megadott monogramra - LS-t keresem.
Jules Barnes
Jules Barnes
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2017. Jan. 02.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Slade Wilson 2017-01-11, 13:59

- Hát, megtaláltad. - szól vissza a férfi, miközben megmotoz téged.
A fegyvereidet elveszi, majd utasít, hogy fordulj meg. Amennyiben megtetted, szemügyre veheted a "megbízód."
Central City Kikötő Latest?cb=20160223223311
- A nevem Lewis Snart. Maga pedig Jules Barnes... bár nem gondoltam, hogy... ilyen lesz. - jegyzi meg alig maszkolt undorral. -  Szükségem lenne magára egy melóhoz... amennyiben érdekli, magáé a szajré egy része. És nagy akasztás lesz. Benne van? - mondja, de a fegyverét még mindig nem tette le.
Rengeteg kérdésed van, közülük azonban tán az a legfontosabb, hogy milyen meló ez? Te nem erre szakosodtál. Ráadásul ez Central City, nem Star City. Honnan ismer ez a fazon? És egyáltalán ki ő? Hallottál már róla?
Slade Wilson
Slade Wilson
3. szint
3. szint

Hozzászólások száma : 150
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Dec. 14.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias: Deathstroke
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Jules Barnes 2017-01-12, 20:30

Szívélyes az olyan megbízó, aki a feladat megbeszélésekor úgy köszönt, hogy a tarkódhoz nyom egy flintát. Nagyon meleg fogadtatás, még abban az esetben is, ha rólam beszélünk...
A motozásnál úrrá kell lennem a seregben kialakult támadó reflexeken és legyűrni magamban azt a késztetést, hogy megrúgjam a fickót.
Csak azután tudom szemrevételezni leendő munkaadómat. Hát nem egy nagy eresztés a tag. Tisztességtelen bűnözésben megöregedett férfi. Ez már elsőre látszik az arcán. A koncentrációban megfáradt és beráncosodott homlok nem csak a kiszolgált zsoldosok sajátja. Sokszor árulkodik olyan életről, aminek az egyik fő befolyásoló tényezője a lebukástól való rettegés.
Bemutatkozik, majd úgy mér végig, mint egy állatot, amit éppen lelőni készül. A hangja a nevem kimondásakor pedig olyan, mintha citromba harapott volna.
Tökéletes... Egy fehér csuklyás genyó akar engem felbérelni és ráadásul a fegyverem is nála van.
Snart legalább lényegre törő és szűkszavú, ami egy ilyen fazon esetében kifejezettem pozitívum. Elmondja, hogy mit akar és miért, felajánlja a zsákmány egy bizonyos százalékát. Elég nagyvonalúnak tűnik. Mármint, ha nem csak átvágni akar és az egyetlen fizetségem egy darab ólom lesz valahol egy falban kilapulva, miután szellőzőnyílást nyitott a tarkóm és az orrüregem között.
- Csábító ajánlat testvér.... - mondom neki direkt használva az afro szlenget, hogy meglássam mennyire lehet kihúzni nála a gyufát - De én bérgyilkos vagyok, nem profi tolvaj. A munkám az, hogy embereket nyuvasszak meg, nem pedig gyémántokra játszok. Szóval, ha esetleg nem szerepel a tervében néhány fickó jégre tétele, akkor szerintem rossz lóra tett.
Kíváncsi vagyok, hogy erre mit reagál.
Ha már nem szakembert hív egy ilyen melóhoz ott sántít valami. Vagy a megszokott csapata dobta ki, vagy feláldozható embereket keres. Vagy nagyon kétségbeesett.
Akárhogy is, valami szaglik ebben a megbízásban.
Jules Barnes
Jules Barnes
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2017. Jan. 02.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Slade Wilson 2017-01-13, 08:56

A férfi elfintorodik, mikor testvéredként szólítod. Végighallgat, majd megszólal.
- Gyémántok? Túl kicsiben gondolkodsz, "testvér". És tudom, hogy bérgyilkos vagy, hülyének nézel engem? Éppen ezért kerestelek fel. Rengeteg fickó fog az utunkba állni, akiket el kell tenni láb alól. Jobb neked, mint nekünk, hiszen van már tapasztalatod az ilyesmiben, vagy nem? És különben is, megmondtam, hogy nagy akasztás lesz. Ha az neked nem elég fizetés, akkor titeket feketéket, jobban fejre ejtettek 200 évvel ezelőtt, mint gondoltam. - mondja egy undorító, tenyérbe mászó mosollyal.
Úgy néz ki neked nem sikerült kihúzni belőle a gyufát, de ő ugyanezt megpróbálja veled. Aztán, felteszi a varázskérdést, miközben a fegyverét még mindig nem teszi le.
- Szóval, érdekel a meló, vagy sem? Ne húzd az időm.

Kezded úgy érezni, hogy ha nem mondasz igent, akkor egy tűzpárbajban lesz részed... és ahogy a fickó is mondta, nincs egyedül.
Slade Wilson
Slade Wilson
3. szint
3. szint

Hozzászólások száma : 150
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Dec. 14.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias: Deathstroke
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Jules Barnes 2017-01-14, 17:52

Rendben. Nem kicsit becsültem alá ennek a fickónak a leleményességét. Látszik, hogy veteránja a szakmájának. Tisztában van azzal, hogy mit akar megszerezni és milyen embereket kell megfizetnie ahhoz, hogy megérje.
Láthatólag azt is tudja kezelni, ha valaki tiszteletlenül viselkedik vele. Lenyelem az újabb rasszista beszólását. Ha igazat mond, akkor busásan megtérül az, hogy nem szólok vissza neki néhány rosszindulatú megjegyzésért.
- Most, hogy a dolgok a helyükre kerültek nem fogok nemet mondani. - villan ki a fekete képemből a hófehér mosolyom
Hülye leszek fegyvertelenül belemenni egy tűzpárbajba. Bár az öltönyöm golyóálló anyagból készült, de nincs az a hajlakk a világon, ami képes egy afrosérót is hasonló tulajdonságokkal ellátni, így még abban az esetben se sok választásom lenne, ha történetesen nem szeretnék részt venni ennek a fickónak a melójában.
- Szóval most, hogy dűlőre jutottunk... - próbálom továbblendíteni a társalgás menetét - Mégis mit tervez Mr. Snart. Ha egy magamfajta bérgyilkosra is szüksége van, akkor biztos nem egy szimpla ékszerüzletet szemelt ki magának.
Nem akarok elhamarkodott következtetéseket levonni, de ha olyan ember kell neki, aki képes hidegvérrel ölni, akkor valami jól őrzött helyre akar betörni. A további kérdés, hogy mit akar elhozni onnan? Vagy kit?
Jules Barnes
Jules Barnes
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2017. Jan. 02.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Slade Wilson 2017-01-16, 09:55

Snart elmosolyodik, majd elteszi a fegyverét.
- Akkor megegyeztünk. Kövess, "testvér". - mondja, majd elindul egy közeli konténer felé, aminek a falát kettőt, majd hármat kopog.
Valaki belülről kinyitja, a konténer belsejében pedig egy maszek megfigyelőállomást láthatsz. Három ember dekkol bent, mind piti bűnözőknek néznek ki. Az egyik, szemüveges, sovány fazon egy számítógép előtt ül, ami elé beáll Snart, majd a kezével mutatja, hogy nézd meg, mi van a képernyőn. Ha odalépsz, akkor egy Wayne Industries által fejlesztett tank tervrajzait láthatod.
- Ez, akár hiszed akár nem, egy harckocsi, amit a hadseregnek fejlesztenek. Van több is. - mondja, majd utasítja a szemüveges fickót, hogy mutassa neked a többi tervrajzot.
Szinte mindenféle fegyver tervrajzait láthatod, és a komplexumok leírását, ahol őrzik a prototípusokat.
- De, ami a legjobban érdekel engem... - mondja, ahogy a szemüveges fickó megint lenyom egy gombot a képen, egy hihetetlen látvány tárul eléd.
Valamiféle szerkezetet látsz, ami úgy néz ki, mint valami atombomba, de biztos vagy benne, hogy nem az.
- Hallottál a földrengésről tavaly Star City-ben? Ez a masina okozta. A fekete piacon egy vagyont fog érni. A Wayne Industries-nek is van egy prototípusa, hogy megnézzék hogyan működik. Biztos környezetvédelmi célokra akarják használni, vagy tudom is én. Én, a pénzszerzésre. Biztos, hogy keményen fogják őrizni, ezért kell nekünk egy olyan meta, mint te. - ezután elmosolyodik. - Igen, tudom, hogy meta vagy, ne lepődj meg. Azt hiszed nem jártam utánad? Szóval, ismered a komplexumot, vagy hallottál a földrengés-gépezetről?
Ezután folytatja is.
- A munka pedig egyszerű. Beszivárgunk a gyártelepre, szépen sorjában mindre. Elkötünk amit csak lehet, aztán eladjuk, de a tervrajzokat megtartjuk. Keresünk valami zsenit, aki megtudja nekünk építeni. Ebben a városban egyszerű tojásfejeket találni, ugye Star Labs, Mercury Labs, és még sorolhatnám. A szajré garantált, ugyanis minden valamire való magunkfajta fegyverekben utazik mostanában. És milliókat fizetnek. Vagy többet. Persze, amit itt látsz, ez nem az egész csapatom. Még egy páran jönnek majd velünk, de a te meta-képességeid rohadt hasznosnak fognak bizonyulni. Ha benne vagy, biztosan kaszálni fogsz majd.
Ezután egy újabb tenyérbe mászó mosolyt ejt irányodba, majd pár másodperc habozás után ismét megszólal.
- Szóval, ezek a terveim, ez pedig a meló. És már benne vagy, mert azt mondtad, nem? - jegyzi meg, majd várja a válaszod, de félig már a pisztolya markolatáért nyúlt.
Slade Wilson
Slade Wilson
3. szint
3. szint

Hozzászólások száma : 150
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Dec. 14.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias: Deathstroke
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Jules Barnes 2017-01-19, 19:10

Megvoltak a kötelező körök, most jönnek a meló részletei.
Snart sokkal alaposabb és sokkal nagyobbra tör, mint azt gondoltam. Ez már akkor látszik, amikor elkapom a Wayne Industries egyik tank prototípusának a tervrajzát. Sok dolgot láttam a seregben elismerem. De ilyen vasat még akkor sem adtak volna a hátsóm alá, ha én lettem volna Rambo és McGuyver szerelemgyereke.
Azok alapján amit látok és főleg amennyit ebből felfogok, ez valami nagyon új technológia lehet, amit legalább tíz évig még nem fognak felhasználni a hadiiparban.
Újdonsült munkaadóm tényleg nem hazudott. Ezzel piszok nagyot lehet szakítani. Annyit amiből életem végéig kiköltözhetnék egy szigetnyi banánköztársaságba és gond nélkül kortyolgathatnám a Margaritát.
Amikor Snart a Star City-beli földrengésenerátor tervét mutatja nekem szinte kényszerítenem kell magamat arra, hogy ne hagyjam leesni az államat.
- Láttam, hogy mit lehet vele csinálni. - nyugtázom Snart kérdését és próbálom visszafogni azt a lelkesedéssel vegyes elképedést
Az már meg sem lep, hogy tudja, hogy miféle-fajta vagyok. Láthatóan nem okoz neki problémát titkos infókat előásni.
Melós lesz kivitelezni egy ilyen összetett balhét, de a befektetett munka kamatostól fog megtérülni. Még akkor is, ha el kell rabolnunk néhány tudóst ahhoz, hogy legyen bevételünk.
El kell ismernem, hogy alaposan alábecsültem Snartot. Elsőre egy kisstílű megélhetési bűnözőnek tűnt, de ez a nagyra törő és átgondolt terv egészen más megvilágításba helyezte ezt a fickót. Még a duplán rasszista mentalitása és tenyérországi állampolgárságot bizonyító mosolya is elviselhetőbbnek tűnik így.
- Vakon mondtam igent, de azután amit itt nekem felvázolt még akkor sem szállnék ki, ha valaki egy rakétavetővel céloznának rám. - villantok fel egy lelkes vigyort - Számíthat rám.
Jules Barnes
Jules Barnes
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2017. Jan. 02.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Slade Wilson 2017-01-26, 01:04

- Nagyszerű. - jelenti ki Snart, majd jelez a többieknek, akik azonnal kezdenek pakolni. - Tizenöt perc múlva indulunk. Addig van ideje felkészülni.
Mondja, majd egy lakatra zárt szekrényhez vezet téged, amit kinyit. Tele van fegyverekkel, az utcai kézifegyverektől elkezdve egészen a gépkarabélyokig, azonban semmi hadseregnek gyártott cucc nincs benne, például egy páncéltörő, vagy mesterlövészpuska. Azonban vannak kések, viperák, és még boxerek is. Egy paprikaspray is, a franc tudja miért.

- Maga valami meta egyébként, nem? Mi a képessége? - kérdi, majd várja, hogy válassz fegyvert, vagy fegyvereket.
Amint kivetted, ami kell, ő magához vesz két kézifegyvert, majd egy hátizsákba pakoltatja veled a fegyvereid, amennyiben nagyobbak mint egy 9 mm-es. Amint ez megvolt, mind kimentek egy fekete terepjáróhoz a kikötő egy csendes részén. Snart beül az anyós ülésre, míg a gépnél üldögélő fazon és egy férfi akit eddig még nem láttál, melletted gubbaszt. A férfinak egy csuklya van a fején. Természetesen téged ültetnek be középre, a legrosszabb helyre, ha tűzharcra kerülne a sor a kocsiban. A sofőr valószínűleg egy izom agy, ahogy ránézel nem túl sok értelmet látsz rajta.
- Szóval uraim, cél a Wayne Industries egyik gyártelepe. Mindenkinek, minden tiszta? - kérdezi Snart miközben hátra néz.
Amennyiben a válaszod igen, vagy nem szólsz semmit, el is indultok a gyártelep felé...

//A következő poszt oda fog menni, de szeretném ha a mostani eseményeket még lereagálnád, főleg azt, hogy milyen fegyvereket választottál, ha választottál.//
Slade Wilson
Slade Wilson
3. szint
3. szint

Hozzászólások száma : 150
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Dec. 14.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias: Deathstroke
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Jules Barnes 2017-01-30, 18:41

Úgy tűnik, hogy Snarttal végre sikerül megtalálni a közös hangot.  Nem mondom, hogy puszipajtásokká leszünk egyhamar, de a cél elérése érdekében képesek leszünk együtt dolgozni, ami azért nagy szó egy magamfajta gettó-szökevény és egy fehér csuklyás esetében.
A tizenöt perces felkészülési limit egész pofás. Nem túl a legtöbb, de ha jól kihasználod az időt, akkor hatékonyan tudod érvényesíteni a sok kicsi sokra megy elvét.
Érte szemmel vizslatom a fegyverszekrény tartalmát. El kell ismernem Mr. Snart egész szép kis arzenált halmozott fel magának. Rugerek, Coltok, Magnumok és mindenféle hatékony marokfegyver mellett több uzi, közelharcra kifejlesztett sörétes puska és sorozatlövő is gazdagítja a választékot a Föld minden pontjáról.
Ha akarnám sem tudnám letagadni, de a katonaszív most pár ütéssel gyorsabban dobog a mellkasomban. Nem vagyok fegyverbolond, de egy ilyen gyűjtemény nem hagy hidegen.
Három fegyvert veszek magamhoz:
Az első egy sörétes töltényeket lövő automata puska. Nem olyan gyors, mint egy M-16-os, viszont veszedelmesen nagyot üt, ha eltalál valakit. Egy tárban tizenöt töltény. Tökéletes lesz, ha gyorsan kell megtörni az ellenállást.
A második fegyver egy Uzi. Szűk helyekre tökéletes alternatívája a gépfegyvereknek. Egy tárban harminc golyó.
Legutolsónak egy Glock-ot választok. Érdekessége a márkának, nem fegyvergyáros tervezte meg az első példányokat, így olyan alapvető dolog hiányzik róla, mint a biztosítópecek. Ennek az az előnye, hogy csak ki kell cserélni a tárat és már lőhetsz is vele. Értékes tizedmásodperceket spórol majd meg nekem, ha szükség lesz rá. Egy tárba 15 golyó fér.
Ha esetleg közelharcra kerülne a sor, akkor elrakok magamnak egy viperát. Aláírom nem halálos. Mármint egy átlag amerikai polgár kezében. Felcsatolom a tartóját az övemre.
Mindegyik fegyverhez három tartalék tárat teszek el. Ha találok szigetelő szalagot a szekrényben, akkor az automata puskágoz és az Uzihoz tartozó tárakat kommandós stílusban egymáshoz rögzítem, hogy a tárcsere alatt csak egy kézmozdulattal új tárhoz jussak.
- Többé kevésbé annak számítok. - válaszolok újdonsült munkaadómnak - De nem a Star Labs-es robbanás adott nekem fagyképességeket.
Gyorsan elpakolom a zsákba a puskát, az uzit és a hozzájuk tartozó tárakat, a Glockot pedig oldaltáskástól felcsatolom a derekamra.
A tizenöt perc gyorsan elrepül és én egy kocsi hátsó ülésének közepén találom magam. Nem túl kényelmes és praktikus a helyzetem, de legalább nem a Fake Taxi utasa vagyok. Azt kicsit nehezebben viselné az önérzetem, mintha lelőnének.
- Lehet, hogy az én gettóból szakadt memóriám nem jó, de beszéltünk mi egyáltalán részletes tervről minden telep esetében? - teszem fel a kérdést - Mert az eljutott az agyamig, hogy végigraboljuk ezeket a tech-farmokat, de mintha hiányozna az a rész, amikor átvesszük a tervrajzokat, az őrségváltás ütemezését és hasonló apróságokat.
Most vagy nagyon kihúzom a gyufát Snartnál, vagy bizonyítom, hogy nem az az agyatlan kisebbségi vagyok, akinek elsőre nézett. Remélem az utóbbi.
Jules Barnes
Jules Barnes
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2017. Jan. 02.

Karakterlap
Foglalkozás: Bérgyilkos
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Central City Kikötő Empty Re: Central City Kikötő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.