Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!

Join the forum, it's quick and easy

Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Üdvözlünk Metropolisban! Ha most jársz itt először kérjük olvasd el oldalunk megújultSzabályzatát vagy regisztrálj, hogy betekintést nyerhess a város nyüzsgő életébe, a hősök és a legnagyobb gonosztevők Világába! Reméljük, hogy hamarosan játékosaink között tudhatunk Téged is megújult oldalunkon, ahol most már korlátlanul válogathatsz a DC Univerzum hősei, gonosztevői között és bemutathatod az életüket a Te nézőpontodból Smile!

FIGYELEM: Most DC Univerzumos karakter indításakor "ajándékot" adunk Smile! Eldöntheted, hogy értékes eszközökre beváltható pontokat szeretnél kapni, vagy felruháznád a karakteredet egy plusz képességgel!
Metropolis FRPG - DC Univerzumon alapuló FRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grodd

2 posters

Go down

Grodd        Empty Grodd

Témanyitás by Grodd 2016-07-03, 02:20

DGorilla Grodd
Név: Grodd
Születési idő: Ismeretlen
Születési hely: Ismeretlen
Nem: Hím
Kor:  ~28
Magasság: 2 méter
Súly:  270 kg
Bőre színe: Fekete
Haja színe: Fekete
Szeme színe: Sötétbarna
Jelleme: A jelleme kissé összetett, részben megvannak még az állati ösztönei, viszont az intelligenciàjából fakadóan sok emberi vonás is észrevehetõ, ám gyûlöl minden embert.
Oldal: Gonosz
Csapathoz tartozás: Szabadúszó, Injustice League (de nem zárom ki egy késõbbi Suicide Squad tagságot sem)
Ellenségek: Flash, Green Arrow, nagyjából minden ember és minden jó karakter 
Kaszt: Gorilla
Család: Nincsenek feljegyzések 
Foglalkozása: Fõállású Szupergonosz
Jelenlegi státusz: Életben
Székhely: Leginkább Gorilla City, de megfordul Star City-ben, Central City-ben, Gotham-ben és minden nagyvárosban szinte
Felszerelés: Hmm...az elméje?
Képességek: Gorilla fiziológia, agyarak, emberfeletti erõ, kitartás, és állóképesség. A mentális képességei túlfejlõdtek, így képes a telepátiára, telekinézisre, gondolatolvasásra, és képes irányítani az embereket és állatokat az elméjével.


A nevem, Grodd. 3 évvel ezelõtt csak egy átlagos gorilla voltam, de egy titkos kísérletnek, és a Central City-ben felrobbant részecskegyorsítónak köszönhetõen különleges képességekre, és intelligenciára tettem szert. 
Az egész egy Harrison Wells nevû fickóval kezdõdött, aki örökbe fogadott, és egy elszigetelt laborhelyiségbe szállíttatott. Egy katonai kísérlet alanya voltam, amit Wells vezetett, de a robbanás miatt nem sikerült teljesen befejezni. Vagy épp tökéletesre sikerült. A részecskegyorsítóból felszabaduló sötét anyag valahogy reakcióba lépett a szervezetemben lévõ szérummal, amivel tömtek, és elindította a folyamatot, ami intelligenciával és képességekel ruházott fel. 
A Star Laborban történtek után elszöktem, és sokáig meghúztam magam, míg Wells meg nem talált, és szárnyai alá nem vett ismét. Eleinte csak telepatikusan, és szavakban, vagy tõmondatokban voltam képes kommunikálni, ám ahogy az idõ telt, egyre jobban kiforrtak a képességeim, és az intelligenciám is nõttön nõtt. 
Aztán találkoztam a Flash-el. Ez mindent megváltoztatott, és azóta két célom van: elpusztítani õt és megszerezni a képességét. Az elsõ találkozásunk alkalmával még nem voltam túl erõs, így leginkább az állati mivoltomból származó erõt aknáztam ki ellene. A telepatikus képességeim egyébként sem hatottak rá a szerkezet miatt, amit a fejèn viselt. Be kell vallanom, legyõzött. 
A következõ találkozásunk alkalmával már tehetetlen volt. Éreztem, hogy még nem tökéletesek a képességeim, de rohamosan fejlõdtem. Ez lehet az oka annak, hogy Flash, és kis csapata képtelen volt elintézni, így inkább egy másik világba küldtek. És ez is az én malmomra hajtotta a vizet.
Azon a másik földön, egy város mellett érkeztem meg, egy esõerdõ közepén. Mikor megláttam a várost, nem volt kétségem, majdhogynem haza értem. 
Gorilla City-nek hívták, és csak hozzám hasonlók lakták. Képességeik viszont nem voltak, így nem tartott soká, míg átvettem az irányítást, és a város vezetõjévé váltam. Voltak ugyan lázadók, akiket egy Solovar nevû gorilla irányított, de Gorilla City többsége okosan behódolt nekem. A hívõk egy "villámló" ember eljövetelérõl beszéltek, és én már tudtam, hogy ki õ. Elmeséltem nekik a történetet, persze aképp, hogy a Flash rossz fiú. A tudósok kapva kaptak az alkalmon, és építettek egy gépet, ami kèpes visszajuttatni oda, ahonnan jöttem. Idõ kellett hozzá, de végül elkészült, és elindulhattam, hogy végleg leszámoljak a Flash-el. 


A hozzászólást Grodd összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2016-07-07, 07:03-kor.
Grodd
Grodd
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 9
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Jul. 03.

Karakterlap
Foglalkozás:
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Grodd        Empty Re: Grodd

Témanyitás by Lois Lane 2016-07-04, 08:27

Szia,

ok, várom a PM-t Smile
Lois Lane
Lois Lane
Admin

Hozzászólások száma : 283
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2011. Dec. 03.
Életkor : 38
Tartózkodási hely : Metropolis

Karakterlap
Foglalkozás: oknyomozó riporter
Alias:
Csoport:

https://metropolis.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Grodd        Empty Re: Grodd

Témanyitás by Grodd 2016-07-07, 07:03

Azt hiszem kész van.
Grodd
Grodd
1. szint
1. szint

Hozzászólások száma : 9
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2016. Jul. 03.

Karakterlap
Foglalkozás:
Alias:
Csoport:

Vissza az elejére Go down

Grodd        Empty Re: Grodd

Témanyitás by Lois Lane 2016-07-09, 10:17

Picit rövid, de látom ezt próbáltad ellensúlyozni a betűméret felnagyításával... Smile


Bár, egy ilyen karakterről egyenlőre nem nagyon lehet többet írni. Ezt szem előtt tartva fogadom el a történetet.
Az adatlapodon költsd el a felhasználható pontjaidat, amennyiben van valamire szükséged.
Lois Lane
Lois Lane
Admin

Hozzászólások száma : 283
Hírnév : 0
Csatlakozott : 2011. Dec. 03.
Életkor : 38
Tartózkodási hely : Metropolis

Karakterlap
Foglalkozás: oknyomozó riporter
Alias:
Csoport:

https://metropolis.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Grodd        Empty Re: Grodd

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.